Hakkımızda

Tekfil Fabrika

Tekfil Filtre

Günümüzün, modern, nüfusu yoğun ve endüstrileşmiş dünyasında insanların, ürünlerin ve proseslerin korunması için gerekli olan temiz hava ihtiyacı giderek artmaktadır. Temiz hava tanıtımının Tekfil sloganı olan "Temiz Hava Bizim İşimiz" sözünden daha belirgin ve daha iyi ifade edildiği Tekfil dışında bir yer daha yoktur. Tekfil, kurulduğu 1992 senesinden beri; endüstriyel filtreler, havalandırma ve klima sistemleri, toz tutma sistemleri, koku ve gaz filtrasyonu için filtre ve filtreleme sistemlerinin üretim ve pazarlamasında, deneyimli ve uzman personeli ile faaliyet göstermektedir. Bununla birlikte başından beri kaliteye ve müşteri memnuniyetine verdiği önemin bir sonucu olarak, Tekfil sektörün güvenilir bir isim olarak öne çıkmıştır.

Tekfil'in ürettiği ürün grupları arasında ise ticari ve endüstriyel HVAC, otomotiv, gaz türbini, koku ve gaz filtrasyonu ve temiz oda uygulamaları için partikül, moleküler ve hava filtreleme ürünleri ve bileşenleri bulunmaktadır.

Ticari & Endüstriyel

Hastaneler, ofisler, havaalanları, alışveriş merkezleri, müzeler ve daha birçok ticari ve kamu binalarında iç ortam hava kalitesini arttırmak için partikül ve moleküler hava filtresi ürünleri.

Boyahane

Otomobillerde pürüzsüz, parlak bir boya yüzeyi sağlamak için gerekli olan boya püskürtme ve yüksek sıcaklıkta kurutma işlemleri için silikon içermeyen boya filtreleri.

Temiz Oda

Ultra temiz havanın önemli olduğu yarı iletken, ilaç, gıda ve temizlik gibi endüstriler için tavan ızgara sistemleri, kabinler ve diğer yardımcı ekipmanlar ile zenginleştirilmiş cam elyaflı veya PTFE medyalı HEPA ve ULPA filtre ürün yelpazesi.